Ból po stracie bliskiej osoby jest niedopisania. Żal i gniew utrudniają organizację pogrzebu, dlatego warto powierzyć przygotowanie do ostatniej ceremonii zakładowi pogrzebowemu Kocel. Dom pogrzebowy Kocel od lat pomaga mieszkańcom Chorzowa i Świętochłowic w organizacji ceremonii pogrzebowych.

Usługi pogrzebowe Chorzów

Zakład pogrzebowy świadczy usługi na wysokim poziomie, które w niczym nie odbiegają od tych w Stolicy. Pracownicy przeprowadzają całodobową eksportację ciała do chłodni, pomagają w formalnościach cmentarnych oraz urzędowych. W tym również pomagają w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego, którego kwota wynosi 4 tysiące złotych. Pomoc w formalnościach to bardzo ważna kwestia. Osoby niezwiązane z branżą pogrzebową mogą czuć się zagubione i bezradne w obliczu wielu przepisów i dokumentów. Żałoba i smutek nie ułatwiają w podejmowaniu wielu decyzji. Dlatego pracownicy zakładu pogrzebowego Kocel okazują swoje wsparcie i zrozumienie. Na pierwszym spotkaniu w biurze ustalają wszystkie szczegóły, aby pogrzeb został przeprowadzony zgodnie z oczekiwaniami najbliższych Zmarłego.

Kremacja Chorzów

Pogrzeb kremacyjny staje się coraz popularniejszą formą pochówku. Mimo rosnącej świadomości wiele osób nadal ma wątpliwości. Pracownicy zakładu odpowiadają na wszystkie pytania oraz pomogą w wyborze odpowiednich akcesoriów funeralnych, takich jak trumna, urna, krzyż, tabliczka i wiele więcej.

Godna obsługa pogrzebu

Organizacja pogrzebu powinna odbyć się sprawnie. To czy wszystko zostanie przeprowadzone terminowo, zależy od doświadczenia pracowników. Personel zakładu pogrzebowego Kocel to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży pogrzebowej. Właśnie dlatego każde przygotowanie odbywa się sprawnie, a rodzina zostaje odciążona z wszelkich formalności.

Ceremonia ostatniego pożegnania jest ogromnie istotna. Pożegnanie drugiego człowieka pozwala rodzinom na spokojne rozpoczęcie żałoby. Dlatego pracownicy dbają o każde element pogrzebu. Wszystko przygotowane jest wzorowo, zaczynając od przetransportowania ciała z kaplicy do chłodni, aż po oprawę muzyczną i florystyczną.

Usługi pogrzebowe Chorzów świadczone przez zakład pogrzebowy Kocel, zawsze wypełniane są z dużą dokładnością oraz zaangażowaniem. Więcej informacji o usługach pogrzebowych Chorzów dostępnych jest na stronie internetowej zakładu pogrzebowego.